*Pro-GameCS.Forumhit.ro*
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

*Pro-GameCS.Forumhit.ro*


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» OFICIAL !!!
admin pentru <<<alex>>> EmptySam Sept 26, 2009 2:36 pm Scris de PACOSTE

» Pt << No Namme >>
admin pentru <<<alex>>> EmptyDum Sept 06, 2009 4:47 pm Scris de gogu SPP

» Cerere Admin
admin pentru <<<alex>>> EmptyMier Iul 29, 2009 5:01 pm Scris de Vasile Balustrada

» admin pentru <<<alex>>>
admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 8:41 pm Scris de <<No namme>>

» unban RoLo?
admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 7:02 pm Scris de rolo_iabla

» Buna
admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 4:26 pm Scris de Mefisto

» Intimplari si momente frumoase din "viata" cs-ului din tine
admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 12:20 pm Scris de Vasile Balustrada

» In legatura cu serveru
admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 10:04 am Scris de knoxvillecs

» PC-ul din dotare !
admin pentru <<<alex>>> EmptySam Iul 25, 2009 8:46 pm Scris de <<<alex>>>

Top postatori
Lunatica (1430)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
don corleone (1027)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
Jun|oR (837)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
PACOSTE (772)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
Gow! (604)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
LittleMiss (527)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
dj_mesa (492)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
Suiram (460)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
<<No namme>> (453)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 
trippy! (428)
admin pentru <<<alex>>> Vote_lcap2admin pentru <<<alex>>> Voting_bar2admin pentru <<<alex>>> Vote_rcap2 

 

 admin pentru <<<alex>>>

In jos 
+8
Patrunjel
Lunatica
don corleone
SeNz0r
gogu SPP
Dmx
a.L.x*
<<>>
12 participan?i
AutorMesaj
<<No namme>>
Founder
Founder
<<No namme>>


masculin
Numarul mesajelor : 453
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue50 / 10050 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/02/2008

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 8:41 pm

Contra . topic off
Sus In jos
https://pro-gamecs.forumgratuit.ro
<<<alex>>>

<<<alex>>>


masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : roman
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/07/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 5:02 pm

nu de playerii era vorba patrunjel ...ady a spus ca sunt marunt la minte dar el nu si-a dat seama sa vada de ce sunt instare .... de asta era vorba..... nu de playerii .....
Sus In jos
Patrunjel
Moderator
Moderator
Patrunjel


masculin
Numarul mesajelor : 426
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/05/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 4:50 pm

Alex......nu trebuie sa scoti okii acum ca ai adus lume si noi nu te-am onorat cu admin. Apreciem mult insa faptul ca esti dispus sa ne ajuti, dar sfaturile care ti se dau sunt f utile. Nu iti spune nimeni nimic de rau. Accepta sfaturile date si o sa vezi cat de bine o sa-ti fie aici. Conteaza mult sa fi apreciat decat sa ai un admin si sa nu sti sa-l folosesti!
Sus In jos
<<<alex>>>

<<<alex>>>


masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : roman
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/07/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 4:29 pm

da multumesc dupa cati playerii am adus pe svr acum cine mia multumit dumnezeu atat si nu iam adus uni cu redirectu ....doar luna stie bine asata..... ady poate ai dreptate dar nu teaii gandit ca nu il acuz il las ii vad miscarile si daca se plang playerii ii fac poze ....voi cu vedeti ca se descurca Question doar dandui si sa va arate ca e instare asa trebuia sa face voi.....




<<No namme>> : a scris :"ady poate ai dreptate dar nu teaii gandit ca nu il acuz il las ii vad miscarile si daca se plang playerii ii fac poze " ... asta denota cat de in stare esti mai alex ,nu cu rautate dar sincer invata apoi vdm.
Sus In jos
Lord_Ady
progres
progres
Lord_Ady


masculin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 42
Localizare : Bucharest
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue50 / 10050 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/02/2008

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 4:13 pm

Contra admin .... dc? ..... simplu : nu esti matur in gandire si iei decizii pripite .... nu recunosti dk un player are sau nu cod ..... cred k ai face ss-uri non-stop ..... ceea ce ar deranja un player care nu e codat .... deci deocamdata no admin .... succes cu slotul Cool

Gogule tu dai pro la toti Exclamation Question Exclamation Fara sa analizezi putin situatia si cazul oferit de catre cerere ... aprofundeaza si analizeaza bine inainte de a da un pro ... eventual argumenteaza-ti pro-ul sau contra ... mc
Sus In jos
http://www.Pro-GameCS.forumhit.ro
Vasile Balustrada

Vasile Balustrada


masculin
Numarul mesajelor : 35
Varsta : 33
Localizare : Satu Mare
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/06/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 11:31 am

Cei adevarat ii des pe server si eo il vad de fiecare data pe server da sunt de o parere cu DoGgy ...Contra



* Nu esti admin asa ca parerea ta nu este luata in considerare. Multumesc (Patrunjel)
Sus In jos
DoGgY
Progamer
Progamer
DoGgY


masculin
Numarul mesajelor : 332
Varsta : 30
Localizare : Topoloveni
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/04/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 11:01 am

contra...te stiu cat de cat..mai ai de invatat Smile....patrunjel dai si un pro sau contra...ca l-ai omis...ms!
Sus In jos
Patrunjel
Moderator
Moderator
Patrunjel


masculin
Numarul mesajelor : 426
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/05/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 9:41 am

eu nu stiu ce sa spun. Ideea este urmatoarea: sincer sa fiu il vad absolut in fiecare zi pe acest baiat. Oricand intru, este prezent pe sv. Ceea ce nu imi place la el este ca nu prea se poarta cum trebuie (uneori). Ai ceva iesiri urate Alex si te trage in jos chestia asta. Am fost si eu prezent la cateva faze de genu' pe sv. Esti mereu burdusit cu llama cu avertizari. Incearca te rog sa fi mai stabil din acest pct de vedere si sa dai dovada de ceva maturitate. Momentan CONTRA.Multumesc!


Ultima editare efectuata de catre Patrunjel in Lun Iul 27, 2009 11:45 am, editata de 1 ori
Sus In jos
<<<alex>>>

<<<alex>>>


masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : roman
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/07/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 9:21 am

don am slot dar se pare ca cineva a uitat sa ma treaca . Very Happy
Sus In jos
Lunatica
progres
progres
Lunatica


feminin
Numarul mesajelor : 1430
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue50 / 10050 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/02/2008

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 8:57 am

nu e pregatit pt admin inca! contra
Sus In jos
don corleone
Moderator
Moderator
don corleone


masculin
Numarul mesajelor : 1027
Varsta : 45
Localizare : M-Ciuc
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue50 / 10050 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 16/04/2008

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyLun Iul 27, 2009 8:57 am

un pro slot si de la mine .. baiat de treaba !


Ultima editare efectuata de catre don corleone in Lun Iul 27, 2009 9:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
SeNz0r
Warned
Warned



masculin
Numarul mesajelor : 89
Varsta : 35
Localizare : Hunedoara
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue50 / 10050 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/03/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyDum Iul 26, 2009 11:02 pm

momentan contra ... mai baiatule ... cate llama trebuie sa`ti mai dau ?Smile
Sus In jos
http://hpem.us
gogu SPP
Progamer
Progamer
gogu SPP


masculin
Numarul mesajelor : 426
Varsta : 33
Localizare : Rm.Valcea
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue50 / 10050 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/08/2008

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyDum Iul 26, 2009 6:54 pm

Pro admin bey smekere bounce ...activitate si pe forum si esti OK.BFT!!!

Arrow Arrow Arrow Arrow
Sus In jos
https://www.youtube.com/watch?v=9k2m6HyWw5o
Dmx
Progamer
Progamer
Dmx


masculin
Numarul mesajelor : 317
Varsta : 31
Localizare : In Your Dreams
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue50 / 10050 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 26/08/2008

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyDum Iul 26, 2009 3:21 pm

Pro admin fanul meu!!! Twisted Evil
Sus In jos
a.L.x*
Progamer
Progamer
a.L.x*


Numarul mesajelor : 93
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/06/2008

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyDum Iul 26, 2009 2:52 pm

Pro..in ultima perioada ai jucat mult ai mai invatat oleac de cs ...si team convins sa-ti ieii si STEAM si sa tiii si redirect din partea mea ai un MARE PRO...
Sus In jos
<<<alex>>>

<<<alex>>>


masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 29
Localizare : roman
Pro-GameCS.idle.ro :
admin pentru <<<alex>>> Left_bar_bleue0 / 1000 / 100admin pentru <<<alex>>> Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/07/2009

admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> EmptyDum Iul 26, 2009 2:47 pm

Salut joc de ceva vreme pe acest serv...si as vrea sa primesc un micutz administrator ..comenzile le stiu cat de cat dar daca e nevoie le invat si pe derost Very Happy ...Steam am dupa cum stiti...am tinut ..si o sa tin in continuare redirect pt acest serv....astept pareri ..Multumesc anticipat <<<alex>>>. cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





admin pentru <<<alex>>> Empty
MesajSubiect: Re: admin pentru <<<alex>>>   admin pentru <<<alex>>> Empty

Sus In jos
 
admin pentru <<<alex>>>
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admin pentru verdeata?
» Avansare la admin pentru Torres ?
» Pentru Name
» Pentru a fi iar un server de top!!!
» REGULI pentru toti !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
*Pro-GameCS.Forumhit.ro* :: -=Pro-GameCS.idle.ro=- :: Cereri de Admin/Slot-
Mergi direct la: